Święcenia prezbiteratu Tomasza Jaskuły

22 maja, w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, diakoni z naszej diecezji Tomasz Jaskuła i Wojciech Jarczyk, otrzymali z rąk ks. bpa Grzegorza Kaszaka święcenia kapłańskie w stopniu prezbitera. To szczególne wydarzenie miało miejsce w sosnowieckiej bazylice katedralnej. Jest ono dla nas ważne, ponieważ ks. Tomasz jest pierwszym kapłanem z naszej wspólnoty parafialnej.

                    

Więcej zdjęć TUTAJ

Fot. Adam Gołębiowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *