Parafialna Wspólnota Modlitwy Wstawienniczej

Opiekun: ks. Andrzej Jasiński

Msza św. w intencji członków Wspólnoty o godz. 18.00 w dniach: 20.12.2018 r. 21.03.2019 r.,20.06.2019 r., 19.09.2019 r., 19.12.2019 r.

Parafialna Wspólnota Modlitwy Wstawienniczej powstała w dniach 7 i 8 grudnia 2014 r. podczas Adwentowych Dni Skupienia. Głoszącym nauki był ks. Mirosław Jadłosz - moderator Diecezjalnego Centrum Nowej Ewangelizacji, który poruszając temat „SIŁY WSPÓLNOTY” wprowadził naszych parafian na drogę nowego dynamizmu w doświadczeniu parafialnej wspólnoty.

Parafianie otrzymali wizytówki z numerem telefonu Parafialnej Wspólnoty Modlitwy Wstawienniczej, aby każdy gdziekolwiek się znajdzie, gdy cokolwiek będzie się działo trudnego w jego życiu lub w życiu bliskiej mu osoby wiedział, że nigdy nie jest z tym sam.

Każdy może wysłać SMS na nr 503-700-324 z prośbą o modlitwę, mając pewność, że są ludzie, którzy będą modlić się w jego intencjach.

„Maryja była dla…” Parafianie wpatrując się w Maryję, weszli w konkretne  doświadczenie rodziny parafialnej. Do Wspólnoty włączyło się 271 osób, ofiarowując modlitwę za ludzi, którzy jej potrzebują. Każdy z Członków Wspólnoty odmawia codziennie w powierzonych intencjach jeden dziesiątek Różańca lub Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Modlitwa jest siłą w naszej parafii.

Z tyłu kościoła wystawiona jest skrzynka, do której osoby, które nie posiadają telefonu komórkowego mogą wrzucać intencje dla Parafialnej Wspólnoty Modlitwy Wstawienniczej. Intencje wyjmowane są przez koordynatora i przesyłane do grupy modlących się osób. Co kwartał odprawiana jest Msza św. w intencji Członków należących do Wspólnoty,

Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w to Boże dzieło naszej parafialnej Rodziny serdecznie zapraszamy. Można to uczynić m.in. wrzucając do skrzynki Wspólnoty kartkę z numerem telefonu i imieniem lub wysyłając sms na w/w numer telefony z chęcią przyłączenia się do Wspólnoty.