Sanktuarium na rysunku

Rysunek Magdaleny Mikrut z Jaworzna przedstawiający nasze sanktuarium.
Serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *