Trwa instalacja ogrzewania podłogowego w kościele

W naszym kościele trwa instalacja ogrzewania podłogowego. W obecnej chwili na odizolowanym podłożu wyłożonym podwójną warstwą styropianu zabezpieczonego specjalną folią, są układane „ pajęczyny” przewodów grzewczych.

W następnym etapie cała ta powierzchnia będzie zalana warstwą betonu. Prace te potrwają do 20 sierpnia.
Przy tej okazji dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na prace remontowe w naszej parafii.

Foto: ks. Andrzej Jasiński, Adam Gołębiowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *