Zapraszamy na spotkanie grupy dziewczęcej Dzieci Maryi

Zapraszamy dziewczynki od przedszkola do 8 klasy szkoły podstawowej

na spotkanie grupy dziewczęcej Dzieci Maryi.

Spotkania tej grupy prowadzi S. Mariusza.

Dziewczynki spotykają się w każdą sobotę o godz. 10.30 w sali na plebanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *