Zapraszamy na spotkanie grupy dziewczęcej Dzieci Maryi Zapraszamy dziewczynki od przedszkola do 8 klasy szkoły podstawowej na spotkanie grupy dziewczęcej Dzieci Maryi. Spotkania tej grupy prowadzi S. Mariusza. Dziewczynki spotykają się w każdą sobotę o godz. 10.30 w sali na plebanii.