Wycieczka Liturgicznej Służby Ołtarza

Ministranci, lektorzy oraz przedstawiciele młodych z parafii wyjechali na kręgle i pizzę w ramach formacji ludzkiej. Przynależność do Liturgicznej Służby Ołtarza to nie tylko zbiórki oraz posługa przy ołtarzu, ale to również spotkania integrujące. Wycieczki, w których biorą udział ministranci, lektorzy to czas zabawy, śmiechu i umacniania relacji koleżeńskich. To tu młodzi mogą poznać kolegów z wartościami i zawiązywać przyjaźnie a rodzice mogą czuć się spokojnie, że ich synowie nie wpadną w niewłaściwe środowisko.

Jeżeli ktoś z chłopców chciałby zasilić szeregi, to zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 10.30. Im więcej, tym lepiej.

Zdjęcia z wycieczki TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *