21 grudnia na Mszy z udziałem dzieci trzech kandydatów na ministranta zostało włączonych przez Księdza Proboszcza do grona Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Grono ministranckie zasilił Tymoteusz Szczęsny, Mikołaj Wiśniewski i Stanisław Ziółkowski. Gratulujemy chłopcom tej ważnej decyzji i życzymy wytrwałości oraz radości z posługi, a rodzicom gratulujemy takich synów. Ministrantów rodzeństwo i rodziców polecamy w naszej osobistej modlitwie.
Wszystkich którzy chcieliby włączyć się w szereg ministrantów i lektorów zapraszamy do kontaktu z księdzem Łukaszem.





Więcej zdjęć TUTAJ
