W niedzielę, 17 maja, w naszej parafii grupa dzieci przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej.



Rodzice dzieci przyjmujących po raz pierwszy Pana Jezusa do serca ofiarowali dla parafii krzyż procesyjny oraz pulpit pod Ewangeliarz. Składamy wyrazy podziękowania dzieciom komunijnym i ich rodzicom za dar ołtarza.
Więcej zdjęć TUTAJ
Fotografie: Adam Gołębiowski


