8 grudnia po Mszy Świętej z udziałem dzieci mieliśmy wyjątkowego gościa. Odwiedził naszą parafię św. Mikołaj, który sprawił dzieciom i dorosłym dużo radości. Dzieci, przywitały gościa ulubioną piosenką. Spotkanie ze św. Mikołajem było również okazją do zadawania pytań i swobodnej rozmowy z dostojnym gościem, z której zgromadzone w kościele dzieci chętnie skorzystały. Na twarzach pojawiał się uśmiech, kiedy św. Mikołaj wręczał obrazki, częstował cukierkami i wręczał dzieciom prezenty.
Więcej zdjęć w albumie (LINK)
Fotografie: Adam Gołębiowski




