Grupa dziewcząt została przyjęta do Dziewczęcej Służby Maryjnej

W niedzielę, 31 maja 2026 roku, podczas Mszy świętej o godzinie 11.30, dziesięć dziewcząt zostało uroczyście przyjętych do parafialnej wspólnoty Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Przez kilka miesięcy przygotowywały się one do tej ważnej uroczystości poprzez modlitwę oraz udział w spotkaniach, podczas których poznawały zadania Dziecka Maryi. W tym świątecznym dniu zostało im udzielone kapłańskie błogosławieństwo. Dziewczęta otrzymały również Cudowny Medalik Niepokalanej, który ma być dla nich tarczą w walce ze złem oraz przypomnieniem, że w szczególny sposób należą do Maryi jako Jej dzieci.

Od dziś nowe członkinie DSM będą wyróżnić się podczas liturgii swoim odświętnym strojem.

Nowym Dzieciom Maryi życzymy wytrwałości, radości ze służby oraz obfitości łask Bożych za wstawiennictwem ich Patronki.

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *