Droga Krzyżowa ulicami miasta

W IV Niedzielę Wielkiego Postu wierni wzięli udział w Drodze Krzyżowej, której trasa, wg. wieloletniej tradycji, wiodła ulicami naszego miasta z Bazyliki Katedralnej p.w. Wniebowzięcia NMP do naszego Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wspólnie uczestniczyliśmy w nabożeństwie, podczas którego krzyż niosły na zmianę poszczególne wspólnoty oraz osoby różnych stanów, nasi parafianie, a także kapłani. Rozważania drogi krzyżowej przygotował i poprowadził ks. kan. dr Stanisław Łabuda -proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli. W tym roku niesiony był również obraz Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy, Strażniczki Polski.

 

Fotografie: Marzena i Adam Gołębiowscy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *