W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd i pastorałek.
Będziemy gościli tak jak w zeszłym roku zespół dziecięco-młodzieżowy z parafii św. Szymona i Judy Tadeusza w Sosnowcu-Borze. Grupa kolędników będzie kolędować również na Mszy św.
Na zakończenie kolędowania zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz remontu naszego kościoła.
Serdecznie zapraszamy, spotkajmy się na tym wspólnym rodzinnym kolędowaniu.
