1 lutego zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek

W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd i pastorałek.

Będziemy gościli tak jak w zeszłym roku zespół dziecięco-młodzieżowy z parafii św. Szymona i Judy Tadeusza w Sosnowcu-Borze. Grupa kolędników będzie kolędować również na Mszy św.

Na zakończenie kolędowania zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz remontu naszego kościoła.

Serdecznie zapraszamy, spotkajmy się na tym wspólnym rodzinnym kolędowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *